Jeżyki dbają o Ziemię
Tydzień upłynął nam pod znakiem troski o naszą planetę. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach związanych z ochroną środowiska, ucząc się, jak dbać o Ziemię na co dzień.
W naszej grupie odbyły się tematyczne zajęcia edukacyjne poświęcone ochronie środowiska. Dzieci dowiedziały się, jak dbać o Ziemię na co dzień - poprzez segregowanie odpadów, oszczędzanie wody i energii oraz dbanie o przyrodę.
Wzięliśmy tez udział w konkursie ekologicznym, na który wspólnie stworzyliśmy makietę z recyklingu. Dzieci pracowały z zaangażowaniem, co zaowocowało wygraną w konkursie.
To był wyjątkowy czas pełen nauki, ruchu i wspólnej troski o naszą planetę.
Wychowawca grupy Natalia Gaj
